Ανακοινώσεις  
Κατατακτήριες εξετάσεις ακαδημαϊκού έτους 2017-18 (20/10/2016)
“Re – Energy” / The first Parklet in Athens (18/06/2017)
Ορκομωσία αποφοίτων Ιουνίου 2016-17 (12/06/2017)
Παράταση περιόδου διανομής συγγραμμάτων εαρινού εξαμήνου 2016-17 (29/05/2017)
Προς υποψήφιους για ορκομωσία φοιτητές: Διαδικασία έκδοσης Αποδεικτικού Εγγραφής στο Ολοκληρωμένο Πληροφοριακό Σύστημα της ΔΑΣΤΑ (12/05/2017)
Πρόγραμμα οικονομικής ενίσχυσης επιμελών φοιτητών/τριών που ανήκουν σε ευπαθείς κοινωνικές ομάδες ακαδ. έτους 2016-2017 (26/04/2017)
Θερινό σχολείο στη Σύρο "Industrial Product Design and Concept Development – PRODECT 2017", 3–10 Ιουλίου 2017 (10/04/2017)
Υπηρεσία σταδιοδρομίας για τελειόφοιτους φοιτητές (10/04/2017)
Ενημέρωση για πρακτική άσκηση εαρινού εξαμήνου 2016-17 (15/02/2017)
 Τμήμα Εσωτερικής Αρχιτεκτονικής, Διακόσμησης & Σχεδιασμού Αντικειμένων 
Ορκομωσία αποφοίτων Ιουνίου 2016-17

Οι παρακάτω παρακαλούνται να προσέλθουν στη Γραμματεία του Τμήματος ΕΑΔΣΑ

για την υπογραφή της καθομολόγησής τους για την ορκωμοσία της 12/6/2017,

από 11:00’ – 12:30’ της ίδιας μέρας.

Απαραίτητη η αστυνομική ταυτότητα.

 

  1. ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  2. ΑΝΔΡΕΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
  3. ΑΝΥΦΑΝΤΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
  4. ΒΛΑΧΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ
  5. ΒΛΑΧΟΥ ΗΛΙΑΝΝΑ
  6. ΓΕΝΙΤΣΑΡΙΩΤΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ
  7. ΓΛΥΚΟΦΡΙΔΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ
  8. ΔΑΣΥΡΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ
  9. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ
  10. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΑΝΑ
  11. ΖΑΧΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
  12. ΖΕΡΒΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
  13. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
  14. ΚΑΡΟΥΤΑ ΜΑΡΙΝΑ
  15. ΚΑΤΣΑΒΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
  16. ΚΥΡΙΤΣΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ
  17. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
  18. ΛΑΔΙΚΟΥ ΝΙΚΗ
  19. ΜΑΝΤΙΚΟΠΟΥΛΌΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ
  20. ΜΑΤΗΓΑΚΗ ΣΤΑΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ
  21. ΜΕΪΝΤΑΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  22. ΜΙΑΟΥΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ
  23. ΜΠΙΝΙΕΡΗΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ
  24. ΜΠΟΜΠΟΛΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ
  25. ΜΠΟΥΜΠΑΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
  26. ΜΠΡΕΣΑΚΑ ΜΑΡΙΝΑ   ΕΥΔΟΞΙΑ
  27. ΝΗΣΩΤΑΚΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ
  28. ΝΙΚΗΦΟΡΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ
  29. ΠΑΠΑΔΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
  30. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
  31. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
  32. ΠΑΠΠΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ
  33. ΠΕΠΠΑ ΕΛΕΝΗ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
  34. ΠΙΣΣΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
  35. ΡΑΖΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
  36. ΡΗΜΙΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  37. ΡΟΥΤΣΙ ΡΟΜΙΝΑ
  38. ΣΟΥΡΜΠΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΑΝΝΑ
  39. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
  40. ΣΤΑΜΑΤΗ ΛΙΝΑ
  41. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΜΑΛΙΑ
  42. ΣΤΡΑΒΟΔΗΜΟΥ ΕΛΕΑΝΝΑ
  43. ΤΕΡΖΙΔΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ
  44. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
  45. ΤΣΑΛΛΗ ΓΙΑΣΕΜΗ ΙΩΑΝΝΑ
  46. ΧΑΡΟΚΟΠΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ
  47. ΧΑΡΤΣΑ ΑΙΜΙΛΙΑ

 


^ Αρχή Σελίδας