Ανακοινώσεις  
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΓΙΑ ΠΤΥΧΙΑΚΕΣ ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΥ ΕΞΑΜΗΝΟΥ 2014-15 (31/10/2014)
ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΥ ΕΞΑΜΗΝΟΥ 2014-15 (29/09/2014)
ΕΝΑΡΞΗ - ΛΗΞΗ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ ΚΑΙ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΩΝ ΠΕΡΙΟΔΩΝ ΑΚΑΔΗΜΑΙΚΟΥ ΕΤΟΥΣ 2014-15 (24/07/2014)
ΟΔΗΓΙΕΣ: ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΗ ΕΞΕΤΑΣΗ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2013-14 (24/07/2014)
ΝΕΟΣ ΑΡΙΘΜΟΣ ΦΑΞ ΤΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ: 2105147232. (10/07/2014)
ΚΑΤΑΤΑΚΤΗΡΙΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΣΤΟ ΤΜΗΜΑ ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ 2014-15 - ΜΑΘΗΜΑΤΑ - ΥΛΗ (20/05/2014)
ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΗ ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΕΓΓΡΑΦΗΣ ΕΩΣ ΤΗ ΛΗΨΗ ΤΟΥ ΠΤΥΧΙΟΥ (20/01/2011)
ΩΡΕΣ ΥΠΟΔΟΧΗΣ ΣΠΟΥΔΑΣΤΩΝ (09/11/2010)
 Τμήμα Εργοθεραπείας 
ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΥ ΕΞΑΜΗΝΟΥ 2014-15

ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ, ΤΜΗΜΑ ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ, ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟ ΕΤΟΣ  2014-15      ΕΞΑΜΗΝΟ : Α΄ ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ

ΩΡΕΣ
ΔΕΥΤΕΡΑ

ΤΡΙΤΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ

ΠΕΜΠΤΗ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

8.00- 9.00

ΑΝΑΤΟΜΙΑ (Ε) Α΄ΟΜΑΔΑ -ΠΡΟΚΑΤ

Μπαμπλέκος

ΑΝΑΤΟΜΙΑ (Θ) -A1- Παπαγεώργης

 



Η ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΑ ΣΤΗΝ ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑ (Ε) Α΄ΟΜΑΔΑ-A2-Γκανά

 

 

9.00-10.00

ΑΝΑΤΟΜΙΑ (Ε) Α΄ΟΜΑΔΑ -ΠΡΟΚΑΤ

Μπαμπλέκος

ΑΝΑΤΟΜΙΑ (Θ) -A1- Παπαγεώργης

 

 

ΒΑΣΙΚΕΣ ΑΡΧΕΣ Ε/Θ (Ε)

ΕΠΙΣΚΕΨΕΙΣ ΣΕ ΙΔΡΥΜΑΤΑ-Α1-

Τζονιχάκη, Κατσούρη, Κουλουμπή, , Κηλίφης, Ψυχούλη

 

 

Η ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΑ ΣΤΗΝ ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑ (Ε) Α΄ΟΜΑΔΑ-A2-Γκανά

 

ΒΑΣΙΚΕΣ ΑΡΧΕΣ Ε/Θ (Θ) -Α1

Μοροζίνη

 

10.00-11.00

 

Α΄ΒΟΗΘΕΙΕΣ-(Ε) Α΄ΟΜΑΔΑ- ΕΡΓΑΣ

Γκίβαλος-ΕΡΓΑΣ-Γ4

ΒΑΣΙΚΕΣ ΑΡΧΕΣ Ε/Θ (Ε)

ΕΠΙΣΚΕΨΕΙΣ ΣΕ ΙΔΡΥΜΑΤΑ-Α1-

Τζονιχάκη, Κατσούρη, Κουλουμπή, , Κηλίφης, Ψυχούλη

 

 

 

Α΄ΒΟΗΘΕΙΕΣ (Θ)-Α1- Μπαμπλέκος

 

ΒΑΣΙΚΕΣ ΑΡΧΕΣ Ε/Θ (Θ) -Α1

Μοροζίνη

 

 

11.00-12.00

ΒΑΣΙΚΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΝΕΥΡΟΦΥΣΙΟΛΟΓΙΑΣ (Θ)-Α1

Βενετίκου

 

Α΄ΒΟΗΘΕΙΕΣ-(Ε) Α΄ΟΜΑΔΑ- ΕΡΓΑΣ

Γκίβαλος-ΕΡΓΑΣ-Γ4

ΒΑΣΙΚΕΣ ΑΡΧΕΣ Ε/Θ (Ε)

ΕΠΙΣΚΕΨΕΙΣ ΣΕ ΙΔΡΥΜΑΤΑ-Α1-

Τζονιχάκη, Κατσούρη, Κουλουμπή, , Κηλίφης,

 Ψυχούλη

 

 

 

Α΄ΒΟΗΘΕΙΕΣ (Θ)-Α1- Μπαμπλέκος

 

ΒΑΣΙΚΕΣ ΑΡΧΕΣ Ε/Θ (Θ) -Α1

Μοροζίνη

 

 

12.00-13.00

ΒΑΣΙΚΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΝΕΥΡΟΦΥΣΙΟΛΟΓΙΑΣ (Θ)-Α1

Βενετίκου

 

Α΄ΒΟΗΘΕΙΕΣ-(Ε) Β΄ΟΜΑΔΑ- ΕΡΓΑΣ

Γκίβαλος-ΕΡΓΑΣ-Γ4



ΑΝΑΤΟΜΙΑ (Θ) -A1- Παπαγεώργης

 

ΒΑΣΙΚΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΝΕΥΡΟΦΥΣΙΟΛΟΓΙΑΣ (Θ)-Α1

Βενετίκου

 

13.00-14.00



Α΄ΒΟΗΘΕΙΕΣ-(Ε) Β΄ΟΜΑΔΑ- ΕΡΓΑΣ

Γκίβαλος-ΕΡΓΑΣ-Γ4



ΑΝΑΤΟΜΙΑ (Θ) -A1- Παπαγεώργης

 

 

ΒΑΣΙΚΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΝΕΥΡΟΦΥΣΙΟΛΟΓΙΑΣ (Θ)-Α1

Βενετίκου

 

14.00-15.00

ΑΝΑΤΟΜΙΑ (Ε)

Β΄ΟΜΑΔΑ -ΕΡΓΑΣ-Γ4

 Κασιμάτης

 

Η ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΑ ΣΤΗΝ ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑ (Ε) Β' ΟΜΑΔΑ-Α2-Αρβανίτης

ΑΝΑΤΟΜΙΑ (Ε)

Δ΄ΟΜΑΔΑ - ΕΡΓΑΣ-Δ6

Μπαμπλέκος

 

Η ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΑ ΣΤΗΝ ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑ (Θ) -Α1- Κουλουμπή

 

 

 

15.00-16.00

ΑΝΑΤΟΜΙΑ (Ε)

Β΄ΟΜΑΔΑ  ΕΡΓΑΣ-Γ4

 

Κασιμάτης

 

Α΄ΒΟΗΘΕΙΕΣ (Ε)

Γ΄ΟΜΑΔΑ- ΕΡΓΑΣ -Γ4 Παπαγεωργίου

 

Η ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΑ ΣΤΗΝ ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑ (Ε) Β' ΟΜΑΔΑ-Α2-Αρβανίτης

ΑΝΑΤΟΜΙΑ (Ε)

Δ΄ΟΜΑΔΑ - ΕΡΓΑΣ-Δ6

Μπαμπλέκος

 

Η ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΑ ΣΤΗΝ ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑ (Θ) -Α1- Κουλουμπή

 

16.00-17.00

ΑΝΑΤΟΜΙΑ (Ε)

Γ΄ΟΜΑΔΑ -ΕΡΓΑΣ-Γ4

 

Κασιμάτης

Α΄ΒΟΗΘΕΙΕΣ (Ε)

Γ΄ΟΜΑΔΑ- ΕΡΓΑΣ-Γ4

Παπαγεωργίου

 

 

Η ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΑ ΣΤΗΝ ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑ (Ε) Γ' ΟΜΑΔΑ-Α2 -Αρβανίτης

Η ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΑ ΣΤΗΝ ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑ (Ε) Δ΄ΟΜΑΔΑ-Α9 -Δημαρίδης



ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ (Θ) - Α1

Παππά

 

17.00-18.00

ΑΝΑΤΟΜΙΑ (Ε)Γ΄ΟΜΑΔΑ -ΕΡΓΑΣ-Γ4

Κασιμάτης

Α΄ΒΟΗΘΕΙΕΣ (Ε)

Δ΄ΟΜΑΔΑ- ΕΡΓΑΣ-Γ4

Παπαγεωργίου

 

 

Η ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΑ ΣΤΗΝ ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑ (Ε) Γ΄ΟΜΑΔΑ-Α2 -Αρβανίτης

 Η ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΑ ΣΤΗΝ ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑ (Ε) Δ΄ΟΜΑΔΑ-Α9 - Δημαρίδης



ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ (Θ) - Α1

Παππά

 

18.00-19.00



Α΄ΒΟΗΘΕΙΕΣ (Ε)

Δ΄ΟΜΑΔΑ- ΕΡΓΑΣ-Γ4

Παπαγεωργίου

 

Η ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΑ ΣΤΗΝ ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑ (Ε) Ε΄ΟΜΑΔΑ-Α9 - Δημαρίδης



ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ (Θ) - Α1

Παππά

 

19.00-20.00



 

Η ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΑ ΣΤΗΝ ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑ (Ε) Ε΄ΟΜΑΔΑ-Α9 - Δημαρίδης



 


ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ, ΤΜΗΜΑ ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ, ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟ ΕΤΟΣ  2014-15     ΕΞΑΜΗΝΟ : Γ΄ ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ

ΩΡΕΣ
ΔΕΥΤΕΡΑ

ΤΡΙΤΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ

ΠΕΜΠΤΗ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

8.00- 9.00

ΝΕΥΡΟΛΟΓΙΑ (Θ) -Α1

Φαλάρας

ΤΕΧΝΗ ΚΑΙ Ε/Θ (Ε) -

Α΄ΟΜΑΔΑ -Α2

Κουλουμπή

ΜΕΘΟΔΟΛΟΓΙΑ ΕΡΕΥΝΑΣ ΣΤΗΝ Ε/Θ (Ε)

 - Α7- Β΄ΟΜΑΔΑ- Μοροζίνη

ΜΕΘΟΔΟΛΟΓΙΑ ΕΡΕΥΝΑΣ ΣΤΗΝ ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑ (Θ) -Α7- Μοροζίνη

ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΛΥΣΗ ΤΗΣ ΑΝΘΡΩΠΙΝΗΣ ΚΙΝΗΣΗΣ ΙΙ (Ε) -Α7- ΟΜΑΔΑ E΄- Κηλίφης

 

9.00-10.00

ΝΕΥΡΟΛΟΓΙΑ (Θ) -Α1

Φαλάρας

ΤΕΧΝΗ ΚΑΙ Ε/Θ (Ε)-

Α΄ΟΜΑΔΑ Α2

Κουλουμπή

ΜΕΘΟΔΟΛΟΓΙΑ ΕΡΕΥΝΑΣ ΣΤΗΝ Ε/Θ (Ε)

 - Α7- Β΄ΟΜΑΔΑ- Μοροζίνη

ΜΕΘΟΔΟΛΟΓΙΑ ΕΡΕΥΝΑΣ ΣΤΗΝ ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑ (Θ) -Α7

Μοροζίνη

ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΛΥΣΗ ΤΗΣ ΑΝΘΡΩΠΙΝΗΣ ΚΙΝΗΣΗΣ ΙΙ (Ε) -Α7- ΟΜΑΔΑ E΄- Κηλίφης

 

10.00-11.00

ΨΥΧΟΠΑΘΟΛΟΓΙΑ ΠΑΙΔΙΩΝ ΚΑΙ ΕΝΗΛΙΚΩΝ (Θ) -Α8

Φαλάρας

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗ (Ε) -Α1-A΄ΟΜΑΔΑ

Πετρίδης

ΜΕΘΟΔΟΛΟΓΙΑ ΕΡΕΥΝΑΣ ΣΤΗΝ ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑ (Θ) -Α7

Μοροζίνη

ΤΕΧΝΗ ΚΑΙ Ε/Θ (Θ) -Α3-Φ/Θ-2ος όροφος

 

 Κατσούρη

 

ΜΕΘΟΔΟΛΟΓΙΑ  ΕΡΕΥΝΑΣ ΣΤΗΝ Ε/Θ (Ε) - Α2 -Γ΄ΟΜΑΔΑ - Κουλουμπή

11.00-12.00

ΨΥΧΟΠΑΘΟΛΟΓΙΑ ΠΑΙΔΙΩΝ ΚΑΙ ΕΝΗΛΙΚΩΝ (Θ) -Α8

Φαλάρας

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗ (Ε) -Α1-A΄ΟΜΑΔΑ

Πετρίδης

 

 

ΝΕΥΡΟΛΟΓΙΑ (Θ) -Α8

Φαλάρας

 

ΤΕΧΝΗ ΚΑΙ Ε/Θ (Θ) -Α3- Φ/Θ-2ος όροφος

 

Κατσούρη

 

 

ΜΕΘΟΔΟΛΟΓΙΑ  ΕΡΕΥΝΑΣ ΣΤΗΝ

 Ε/Θ (Ε) - Α2 -Γ΄ΟΜΑΔΑ -

Κουλουμπή

12.00-13.00

ΨΥΧΟΠΑΘΟΛΟΓΙΑ ΠΑΙΔΙΩΝ ΚΑΙ ΕΝΗΛΙΚΩΝ (Θ) -Α8

Φαλάρας

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗ (Ε) -Α1-Β΄ΟΜΑΔΑ

 

Τριανταφύλλου

ΝΕΥΡΟΛΟΓΙΑ (Θ) -Α8

Φαλάρας

ΤΕΧΝΗ ΚΑΙ Ε/Θ (Θ) -Α3- Φ/Θ-2ος όροφος

 

Κατσούρη

 

 

ΜΕΘΟΔΟΛΟΓΙΑ  ΕΡΕΥΝΑΣ ΣΤΗΝ Ε/Θ (Ε) - Α2 -Δ΄ΟΜΑΔΑ - Κουλουμπή

ΜΕΘΟΔΟΛΟΓΙΑ  ΕΡΕΥΝΑΣ ΣΤΗΝ

 Ε/Θ (Ε) - Α9 -Α΄ΟΜΑΔΑ -

Μοροζίνη

13.00-14.00



ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗ (Ε) -Α1-Β΄ΟΜΑΔΑ

Τριανταφύλλου

ΜΕΘΟΔΟΛΟΓΙΑ  ΕΡΕΥΝΑΣ ΣΤΗΝ Ε/Θ (Ε) - Α6 -ΣΤ΄ΟΜΑΔΑ - Κηλίφης

ΜΕΘΟΔΟΛΟΓΙΑ  ΕΡΕΥΝΑΣ ΣΤΗΝ Ε/Θ (Ε) - Α2 -Ε΄ΟΜΑΔΑ - Κουλουμπή



ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗ (Θ) -Α3
Φ/Θ 2ος όροφος
Τριανταφύλλου

ΜΕΘΟΔΟΛΟΓΙΑ  ΕΡΕΥΝΑΣ ΣΤΗΝ Ε/Θ

(Ε) - Α2 -Δ΄ΟΜΑΔΑ - Κουλουμπή

ΜΕΘΟΔΟΛΟΓΙΑ  ΕΡΕΥΝΑΣ ΣΤΗΝ

 Ε/Θ (Ε) - Α9 -Α΄ΟΜΑΔΑ -

Μοροζίνη

14.00-15.00



ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗ (Ε) -Α1- Γ΄ΟΜΑΔΑ

Πετρίδης

 ΜΕΘΟΔΟΛΟΓΙΑ  ΕΡΕΥΝΑΣ ΣΤΗΝ Ε/Θ (Ε) - Α6 -ΣΤ΄ΟΜΑΔΑ - Κηλίφης

ΜΕΘΟΔΟΛΟΓΙΑ  ΕΡΕΥΝΑΣ ΣΤΗΝ

 Ε/Θ (Ε) - Α2 -Ε΄ΟΜΑΔΑ Κουλουμπή



ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗ (Θ)-Α3
Φ/Θ 2ος όροφος
Τριανταφύλλου



15.00-16.00

ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΛΥΣΗ ΤΗΣ ΑΝΘΡΩΠΙΝΗΣ ΚΙΝΗΣΗΣ ΙΙ (Ε) -Α8- Α΄ ΟΜΑΔΑ ΄- Κωτσιοπούλου

ΤΕΧΝΗ ΚΑΙ Ε/Θ (Ε)

Δ΄ΟΜΑΔΑ -Α2- Κυριακοπούλου

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗ (Ε)- Α1- Γ΄ΟΜΑΔΑ

Πετρίδης



ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΛΥΣΗ ΤΗΣ ΑΝΘΡΩΠΙΝΗΣ ΚΙΝΗΣΗΣ ΙΙ (Θ) -Α1

Μπασχαλής



16.00-17.00

ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΛΥΣΗ ΤΗΣ ΑΝΘΡΩΠΙΝΗΣ ΚΙΝΗΣΗΣ ΙΙ (Ε) -Α8- Α΄ ΟΜΑΔΑ ΄- Κωτσιοπούλου

 

ΤΕΧΝΗ ΚΑΙ Ε/Θ (Ε)

Δ΄ΟΜΑΔΑ- Α2- Κυριακοπούλου

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗ (Ε)- Α1-

Δ΄ΟΜΑΔΑ

Τριανταφύλλου





ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΛΥΣΗ ΤΗΣ ΑΝΘΡΩΠΙΝΗΣ ΚΙΝΗΣΗΣ ΙΙ (Ε) -Α8- ΟΜΑΔΑ Γ΄ -Σεφεριάδης

ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΛΥΣΗ ΤΗΣ ΑΝΘΡΩΠΙΝΗΣ ΚΙΝΗΣΗΣ ΙΙ (Θ) -Α1

Μπασχαλής

ΤΕΧΝΗ ΚΑΙ Ε/Θ (Ε) -

Β΄ΟΜΑΔΑ -Α2

Τσαούση

17.00-18.00

ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΛΥΣΗ ΤΗΣ ΑΝΘΡΩΠΙΝΗΣ ΚΙΝΗΣΗΣ ΙΙ (Ε) -Α8-  ΟΜΑΔΑ Β΄-

Κωτσιοπούλου

ΤΕΧΝΗ ΚΑΙ Ε/Θ (Ε)

Ε΄ΟΜΑΔΑ- Α2-

Κυριακοπούλου

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗ (Ε)- Α1-

Δ΄ΟΜΑΔΑ

Τριανταφύλλου

 

 

ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΛΥΣΗ ΤΗΣ ΑΝΘΡΩΠΙΝΗΣ ΚΙΝΗΣΗΣ ΙΙ (Ε) -Α8-  ΟΜΑΔΑ Γ΄- Σεφεριάδης



ΤΕΧΝΗ ΚΑΙ Ε/Θ (Ε)-

Β΄ΟΜΑΔΑ Α2

Τσαούση

18.00-19.00

ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΛΥΣΗ ΤΗΣ ΑΝΘΡΩΠΙΝΗΣ ΚΙΝΗΣΗΣ ΙΙ (Ε) -Α8-  ΟΜΑΔΑ Β΄- Κωτσιοπούλου

 

ΤΕΧΝΗ ΚΑΙ Ε/Θ (Ε)

Ε΄ΟΜΑΔΑ- Α2-

Κυριακοπούλου

 

ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΛΥΣΗ ΤΗΣ ΑΝΘΡΩΠΙΝΗΣ ΚΙΝΗΣΗΣ ΙΙ (Ε) -Α8-  ΟΜΑΔΑ Δ΄- Σεφεριάδης

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗ (Ε)- Α1-

Ε΄ΟΜΑΔΑ

Τριανταφύλλου

 



ΤΕΧΝΗ ΚΑΙ Ε/Θ (Ε) -

Γ΄ΟΜΑΔΑ -Α2

Τσαούση

19.00-20.00



 



ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗ (Ε)- Α1-

Τριανταφύλλου

Ε΄ΟΜΑΔΑ

 

 

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗ (Ε)- Α1-

Ε΄ΟΜΑΔΑ

Τριανταφύλλου



ΤΕΧΝΗ ΚΑΙ Ε/Θ (Ε)-

Γ΄ΟΜΑΔΑ Α2

Τσαούση

ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ, ΤΜΗΜΑ ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ, ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟ ΕΤΟΣ  2014-15      ΕΞΑΜΗΝΟ : Ε΄ ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ

ΩΡΕΣ
ΔΕΥΤΕΡΑ

ΤΡΙΤΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ

ΠΕΜΠΤΗ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

8.00- 9.00



 Ε/Θ ΣΕ ΗΛΙΚΙΩΜΕΝΟΥΣ (Θ) -Α9- Κατσούρη

 







9.00-10.00

ΚΛΙΝΙΚΗ ΑΣΚΗΣΗ Ι  Ίδρυμα

Ε/Θ ΣΕ ΗΛΙΚΙΩΜΕΝΟΥΣ (Θ) -Α9- Κατσούρη

 

ΚΛΙΝΙΚΗ ΑΣΚΗΣΗ  Ι  Ίδρυμα

ΞΕΝΗ ΓΛΩΣΣΑ- ΟΡΟΛΟΓΙΑ (Θ) -Α6-Μανωλά

ΚΛΙΝΙΚΗ ΑΣΚΗΣΗ Ι   Ίδρυμα

10.00-11.00

ΚΛΙΝΙΚΗ ΑΣΚΗΣΗ  Ι Ίδρυμα



ΚΛΙΝΙΚΗ ΑΣΚΗΣΗ  Ι Ίδρυμα

ΞΕΝΗ ΓΛΩΣΣΑ- ΟΡΟΛΟΓΙΑ (Θ) -Α6- Μανωλά

ΚΛΙΝΙΚΗ ΑΣΚΗΣΗ  Ι   Ίδρυμα

11.00-12.00

ΚΛΙΝΙΚΗ ΑΣΚΗΣΗ  Ι Ίδρυμα



ΚΛΙΝΙΚΗ ΑΣΚΗΣΗ  Ι  Ίδρυμα

ΚΛΙΝΙΚΗ ΑΣΚΗΣΗ Ι (Θ) -Α8-Μοροζίνη

 

ΚΛΙΝΙΚΗ ΑΣΚΗΣΗ Ι   Ίδρυμα

12.00-13.00

ΚΛΙΝΙΚΗ ΑΣΚΗΣΗ  Ι Ίδρυμα



ΚΛΙΝΙΚΗ ΑΣΚΗΣΗ Ι  Ίδρυμα

ΚΛΙΝΙΚΗ ΑΣΚΗΣΗ Ι (Θ) -Α8-Μοροζίνη

 

ΚΛΙΝΙΚΗ ΑΣΚΗΣΗ Ι   Ίδρυμα

13.00-14.00





Ε/Θ ΣΕ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΕΦΗΒΟΥΣ ΜΕ ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΕΣ ΔΙΑΤΑΡΑΧΕΣ (Θ) -Α7-Μοροζίνη



ΚΛΙΝΙΚΗ ΑΣΚΗΣΗ Ι (Θ) -Α8- Μοροζίνη

 

 



14.00-15.00

 

Ε/Θ ΣΕ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΕΦΗΒΟΥΣ ΜΕ ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΕΣ ΔΙΑΤΑΡΑΧΕΣ (Θ) -Α7-Μοροζίνη







15.00-16.00

 





ΟΡΘΟΠΕΔΙΚΗ (Θ)- Α8- Λαζαρέτος



16.00-17.00







ΟΡΘΟΠΕΔΙΚΗ (Θ)- Α8- Λαζαρέτος




ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ, ΤΜΗΜΑ ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ, ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟ ΕΤΟΣ  2014-15     ΕΞΑΜΗΝΟ : Ζ΄ ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ

ΩΡΕΣ
ΔΕΥΤΕΡΑ

ΤΡΙΤΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ

ΠΕΜΠΤΗ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

8.00- 9.00

ΥΠΟΣΤΗΡΙΚΤΙΚΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΣΤΗΝ Ε/Θ (Ε)

-Δ΄ΟΜΑΔΑ-Α4-Πολίτης

 

ΥΠΟΣΤΗΡΙΚΤΙΚΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΣΤΗΝ Ε/Θ (Θ) -Α4

Κηλίφης

 

 

ΥΠΟΣΤΗΡΙΚΤΙΚΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΣΤΗΝ Ε/Θ (Ε)

-Β΄ΟΜΑΔΑ-Α4

Πολίτης

 

 

ΥΠΟΣΤΗΡΙΚΤΙΚΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΣΤΗΝ Ε/Θ (Ε)

-Γ ΄ΟΜΑΔΑ-Α4-Πολίτης

9.00-10.00

ΥΠΟΣΤΗΡΙΚΤΙΚΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΣΤΗΝ Ε/Θ (Ε)

-Δ΄ΟΜΑΔΑ-Α4-Πολίτης

 

ΥΠΟΣΤΗΡΙΚΤΙΚΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΣΤΗΝ Ε/Θ (Θ) -Α4

Κηλίφης

 

 

ΥΠΟΣΤΗΡΙΚΤΙΚΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΣΤΗΝ Ε/Θ (Ε)

-Β΄ΟΜΑΔΑ-Α4

Πολίτης

 

 

ΥΠΟΣΤΗΡΙΚΤΙΚΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΣΤΗΝ Ε/Θ (Ε) Πολίτης

-Γ΄ΟΜΑΔΑ-Α4

10.00-11.00

ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΗΝ Ε/Θ (Ε) - Α΄ΟΜΑΔΑ-Α9- Κατσούρη

 

ΥΠΟΣΤΗΡΙΚΤΙΚΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΣΤΗΝ Ε/Θ (Ε)-Δ΄ΟΜΑΔΑ-Α4

Πολίτης

ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΗΝ Ε/Θ (Ε) - Β΄ΟΜΑΔΑ-Α2-

Κουλουμπή

 

ΥΠΟΣΤΗΡΙΚΤΙΚΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΣΤΗΝ Ε/Θ (Ε)

-Β΄ΟΜΑΔΑ-Α4

Πολίτης

 

ΑΞΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ Ε/Θ (Θ) -Α7- Τζονιχάκη

ΥΠΟΣΤΗΡΙΚΤΙΚΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΣΤΗΝ Ε/Θ (Ε) Πολίτης

-Γ΄ΟΜΑΔΑ-Α4

Δ.Κ.Ζ. ΒΟΗΘΗΜΑΤΑ-ΕΡΓΟΝΟΜΙΑ Α΄ΟΜΑΔΑ (Ε) Κηλίφης- Α7

11.00-12.00

ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΗΝ Ε/Θ (Ε) - Α΄ΟΜΑΔΑ-Α9-

Κατσούρη

 

ΥΠΟΣΤΗΡΙΚΤΙΚΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΣΤΗΝ Ε/Θ (Ε)Δ΄ΟΜΑΔΑ-Α4-Πολίτης

ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΗΝ Ε/Θ (Ε) - Β΄ΟΜΑΔΑ-Α2-

Κουλουμπή

 

 

ΥΠΟΣΤΗΡΙΚΤΙΚΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΣΤΗΝ Ε/Θ (Ε)

-Β΄ΟΜΑΔΑ-Α4

Πολίτης

 

ΑΞΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ Ε/Θ (Θ) -Α7- Τζονιχάκη

ΥΠΟΣΤΗΡΙΚΤΙΚΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΣΤΗΝ Ε/Θ (Ε) Πολίτης

-Γ ΄ΟΜΑΔΑ-Α4

Δ.Κ.Ζ. ΒΟΗΘΗΜΑΤΑ-ΕΡΓΟΝΟΜΙΑ Α΄ΟΜΑΔΑ (Ε) Κηλίφης- Α7

12.00-13.00

ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΗΝ Ε/Θ (Θ) -Α9- Κατσούρη

 

 



Η ΚΛΙΝΙΚΗ ΣΥΛΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΣΤΗΝ Ε/θ (Θ)-Α7- Μοροζίνη

 

 

ΑΞΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ Ε/Θ (Θ)-Α7- Τζονιχάκη

Δ.Κ.Ζ. ΒΟΗΘΗΜΑΤΑ-ΕΡΓΟΝΟΜΙΑ (Θ) -Α7

Κηλίφης

13.00-14.00

ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΗΝ Ε/Θ (Θ) -Α9

Κατσούρη

 

 

ΥΠΟΣΤΗΡΙΚΤΙΚΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΣΤΗΝ Ε/Θ (Ε)

-Α ΄ΟΜΑΔΑ-Α4 Πολίτης

ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΗΝ Ε/Θ (Ε) - Γ΄ΟΜΑΔΑ-Α9- Κατσούρη

Η ΚΛΙΝΙΚΗ ΣΥΛΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΣΤΗΝ Ε/θ (Θ)-Α7- Μοροζίνη

 

 

 

ΥΠΟΣΤΗΡΙΚΤΙΚΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΣΤΗΝ Ε/Θ (Θ) -Α4

Κηλίφης

 

 

Δ.Κ.Ζ. ΒΟΗΘΗΜΑΤΑ-ΕΡΓΟΝΟΜΙΑ (Θ) -Α7

 

14.00-15.00

Η Ε/Θ ΣΕ ΠΟΛΥΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ (Θ) -Α1

Κουλουμπή

ΥΠΟΣΤΗΡΙΚΤΙΚΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΣΤΗΝ Ε/Θ (Ε)

-Α ΄ΟΜΑΔΑ-Α4 Πολίτης

ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΗΝ Ε/Θ (Ε) - Γ΄ΟΜΑΔΑ-Α9- Κατσούρη

ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑ (Θ)-Α6

Γούγα



 

ΥΠΟΣΤΗΡΙΚΤΙΚΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΣΤΗΝ Ε/Θ (Θ) -Α4

Κηλίφης

 

Δ.Κ.Ζ. ΒΟΗΘΗΜΑΤΑ-

Ε ΡΓΟΝΟΜΙΑ (Θ) -Α7

Κηλίφης

 

15.00-16.00

Η Ε/Θ ΣΕ ΠΟΛΥΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ (Θ) -Α1

Κουλουμπή

ΥΠΟΣΤΗΡΙΚΤΙΚΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΣΤΗΝ Ε/Θ (Ε)

-Α ΄ΟΜΑΔΑ-Α4

Πολίτης

ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑ (Θ)-Α6

Γούγα



 

 

16.00-17.00

ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΗΝ Ε/Θ (Ε) - Δ΄ΟΜΑΔΑ-Α9-Καρύκας

 

ΥΠΟΣΤΗΡΙΚΤΙΚΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΣΤΗΝ Ε/Θ (Ε)

-Α ΄ΟΜΑΔΑ-Α4 Πολίτης

Δ.Κ.Ζ. ΒΟΗΘΗΜΑΤΑ-ΕΡΓΟΝΟΜΙΑ Γ΄ΟΜΑΔΑ (Ε) - Α7-Κεραμιώτου

Δ.Κ.Ζ. ΒΟΗΘΗΜΑΤΑ-ΕΡΓΟΝΟΜΙΑ Β΄ΟΜΑΔΑ (Ε) - Α7- Μπακατσή

 

 

 

17.00-18.00

ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΗΝ Ε/Θ (Ε) -  Δ΄ΟΜΑΔΑ-Α9- Καρύκας

 

 

 

Δ.Κ.Ζ. ΒΟΗΘΗΜΑΤΑ-ΕΡΓΟΝΟΜΙΑ Γ΄ΟΜΑΔΑ (Ε) - Α7-Κεραμιώτου

Δ.Κ.Ζ. ΒΟΗΘΗΜΑΤΑ-ΕΡΓΟΝΟΜΙΑ Β΄ΟΜΑΔΑ (Ε) - Α7 - Μπακατσή





18.00-19.00





Δ.Κ.Ζ. ΒΟΗΘΗΜΑΤΑ-ΕΡΓΟΝΟΜΙΑ Δ΄ΟΜΑΔΑ (Ε) - Α7 -Μπακατσή

 

 





19.00-20.00





Δ.Κ.Ζ. ΒΟΗΘΗΜΑΤΑ-ΕΡΓΟΝΟΜΙΑ Δ΄ΟΜΑΔΑ (Ε) - Α7- Μπακατσή